Aktuality

Čeští výškaři ve skvělé formě!

V třineckém startovním poli se chystá vzrušující představení českých výškařů a výškařek, kteří se pyšní vynikající formou. Jan Štefela vynesl své schopnosti na novou úroveň, když letos v pražské Stromovce překonal fantastických 230 cm. Svěřenec Jaroslava Báby nyní zamíří na výšku 233 cm, což je krok k splnění olympijského nominačního kritéria pro účast na letošních hrách v Paříži.

 

V ženské soutěži se představí hned tři české výškařky. Zkušenou závodnicí je bývalá juniorská mistryně světa Michaela Hrubá, která letos překonala hranici 187 cm. S rostoucí formou a podporou divácké kulisy, by však mohla překročit hranici 190 cm. Denisa Pešová, s nejlepším výkonem přes 188 cm, a Klára Krejčiříková, která se bude snažit přiblížit svému osobnímu maximu 189 cm, dodávají ženské soutěži další napětí.

 

Těšíme se na souboje plné vášně, vzrušení a očekáváme, že čeští výškaři a výškařky budou pokračovat ve svých úspěších na domácí i mezinárodní scéně. Přejme jim mnoho úspěchů a skvělých výkonů v nadcházejících soutěžích, ať už to bude na domácí půdě, či na olympijském poli v Paříži.